Olda Přinda mistrem světa


Datum: 4. září, 2023 Autor: Tomáš David

V pátek 1.9.2023 se člen našeho oddílu – Olda Přinda stal mistrem světa ve foxoringu v kategorii M70! Olda zvítězil ve svazích pod Bramberkem s obřím náskokem 12 minut nad druhým Jaroslavem Jiráskem a téměř 15 minut nad třetím závodníkem Peterem Ljungströmem ze Švédska.

Vzhledem k tomu, že se Olda začal věnovat rádiovému orientačnímu běhu teprve nedávno (nutno podotknout, že Olda je již dlouhodobě velmi úspěšný v klasickém orientačním běhu) a členem našeho oddílu není ani půl roku, tak se jedná o opravdu vynikající výkon a my tímto Oldovi blahopřejeme!

I celé české reprezentaci se velmi dařilo. Během 4 mistrovských závodů získali Češi celkem 33 zlatých, 34 sříbrných a 21 bronzových individuálních i týmových medailí napříč všemi kategoriemi.

Hezké fotky od Ondry Peče z MS

Sestříhaná videa z jednotlivých závodů

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tomáš David © 2022
Přejít nahoru