Oldřich Přinda: Sportovec Libereckého kraje 2023


Datum: 4. dubna, 2024 Autor: Tomáš David

Oldřich Přinda sportovcem roku Libereckého kraje 2023

Minulý týden ve středu 27. března 2024 byli v libereckém hotelu Zlatý lev vyhlášeni vítězové ankety Sportovec roku Libereckého kraje pro rok 2023. Mezi oceněnými byl i zástupce rádiového orientačního běhu, náš Olda Přinda, který dokonce v kategorii veteránů nad 60 let zvítězil. Navázal tím na ocenění nejlepšího veteránského sportovce okresu Liberec 2023, kterým byl jmenován tento rok v únoru. Po pětileté pauze má tak náš oddíl znovu zástupce mezi nejúspěšnějšími sportovci Liberce a Libereckého kraje (naposledy Tomáš David, 2018).

Ocenění Olda získal po svém vítězství ve foxoringu na srpnovém Mistrovství světa v Liberci, kde porazil všechny své soupeře s úctyhodným náskokem 12 minut na druhé místo.

Olda se začal věnovat radio-orieťáku teprve nedávno (klasickému orientačnímu běhu se úspěšně věnuje dlouhodobě) a členem našeho oddílu je od začátku minulého roku. Oldovi k úspěchům gratulujeme a přejeme, aby na ně v příštích sezónách dokázal navázat.

článek z webu Libereckého kraje

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tomáš David © 2022
Přejít nahoru